O mnie

Nazywam się Dawid Gostomski. Jestem filokartystą czyli miłośnikiem i kolekcjonerem pocztówek. Poza pocztówkami pasjonuje mnie historia królewskiego miasta Niepołomice w którym mieszkam. Zamiłowaniem do kart pocztowych oraz lokalnym patriotyzmem staram się zarażać na mojej stronie Pocztówka z Niepołomic. 

0

   lat

pasji do pocztówek

Moja misja

Moja misja to odkrywanie fascynującej historii Niepołomic oraz innych polskich regionów za pomocą starych pocztówek. Pragę zachować dziedzictwo kulturowe, które reprezentują te unikalne kartki. Dlatego poszukuję najbardziej wartościowych i autentycznych pocztówek, które odzwierciedlają historię i kulturę tych miejsc. Pokazuję również pocztówki w przestrzeni wirtualnej, aby podzielić się moimi znaleziskami z innymi. Zapraszam na stronę Pocztówka z Niepołomic, aby przenieść się w czasie i poznać nieznane aspekty przeszłości uwiecznione na kartkach papieru.

Moja wizja

Moja wizja to odkrywanie i dzielenie się fascynującą historią Niepołomic oraz innych polskich regionów za pomocą starych pocztówek. Pragnę zachować dziedzictwo kulturowe, które reprezentują te unikalne karty, poszerzając jednocześnie naszą wiedzę na temat miejsc i wydarzeń z nimi związanych. Pokazuję w przestrzeni wirtualnej pocztówki, aby każdy mógł podziwiać niezwykłe znaleziska i poznać nieznane aspekty przeszłości. Przenieś się w czasie i dołącz do mnie w odkrywaniu niezwykłych historii ukrytych na kartkach papieru.

pocztówek

z Niepołomic

0

Zapomniane historie na  dawnych pocztówkach

Kontakt

Pocztówka z Niepołomic - odkrywanie historii za pomocą starych pocztówek.  Dużo pocztówek głównie z Niepołomic, ale także z innych regionów Polski. 

Śledź 

Menu

Adres

ul. Ogrodowa 12e/6

32-005 Niepołomice

Kontakt